14 Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych w Krześlinie

Coraz dalej……………….

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi utalentowani uczniowie coraz odważniej prezentują swoje talenty szerszej publiczności, zyskując tym samy sympatię widzów. Dwie nasze uczennice: Aleksandra Jastrzębska z klasy IV oraz Joanna Wielgórska z klasy VII 15 maja 2019 r.  zaprezentowały swój układ taneczny do utworu Chandelier, podczas 14 Gminnego Przeglądu  Zespołów Tanecznych w Krześlinie. Dziewczęta doskonaliły choreografię pod bacznym okiem trenerki  Pani Joanny Jasińskiej ze Szkoły Tańca  Latino Fever, a ich występ bardzo spodobał się publiczności.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krześlinie za zaproszenie oraz bardzo mile przyjęcie, a Oli i Asi gratulujemy rewelacyjnego występu!!!

Agnieszka Wiśniewska