Dzień zdrowia

Dnia 28.04.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zdrowia i Ekologii. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w turnieju pt. „Kocham Cię Zdrowie”. Składał się on z pięciu konkurencji tj. wymyślenia nazwy drużyny, quizu, pokazu mody, karaoke oraz toru przeszkód. W tym niecodziennym dniu towarzyszyli nam przedstawiciele Miejskiego Klubu Sportowego Pogoń Siedlce sekcja rugby razem z trenerem Pawłem Krasuskim. Rugbyści opowiedzieli nam na czym polega ten sport i urządzili mały trening. Każdy mógł spróbować rzutu profesjonalną piłką i wyniesienia do autu. Drużyny składające się z przedstawicieli poszczególnych klas otrzymały dyplomy oraz koszulki ufundowane przez wójta gminy Wiśniew. Uczniom do gustu najbardziej przypadła ostatnia nagroda, którą był „tydzień bez pytania”. Po zakończonym turnieju goście zostali zaproszeni na obiad oraz poczęstunek, który zarówno, jak dyplomy był ufundowany przez radę rodziców. Wszyscy spędzili dzień w miłej atmosferze, na pewno zostanie on na długo w naszej pamięci.

Tekst: Anna Radzikowska, Anna Krasuska,Weronika Wysokińska