„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Słowa Janusza Korczaka przyświecały obchodom Szkolnego Dnia Dziecka. Miał to być dzień inny niż wszystkie…wyjątkowy i niezapomniany.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, nie można wyobrazić sobie świętowania tak ważnego dnia, inaczej jak tylko aktywnie. Po złożeniu życzeń przez p. Dyrektor, odśpiewaniu 100 lat i wręczeniu upominków przygotowanych przez Radę Rodziców „Maluszki” wyszły na plac przyszkolny gdzie czekały na nich różne atrakcje. Wielu niesamowitych wrażeń dostarczyło dzieciom malowanie farbami na folii stretch, aż miło było patrzeć jak w mgnieniu oka powstają niezwykłe dzieła sztuki… następnie w ruch poszły piłki, paletki i sprzęt sportowy do zabaw zespołowych. Nie zabrakło również puszczania baniek mydlanych, malowania kredą na chodniku i słodkich lodów;)

Zabawa przebiegła w radosnej atmosferze 🙂 Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń a przede wszystkim niekończącej się dziecięcej radości życia…

Agnieszka Bartczak – Krzewicka