wpis w: Informacje | 0

To jedyny taki dzień w roku. Wyjątkowy i pełen szczególnej radości, zwłaszcza wśród najmłodszych. W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Przedszkolaki wspólnie uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach tanecznych do piosenek: „Góry do góry” i „Taniec połamaniec” oraz zabawie w kole z wykorzystaniem woreczków do piosenki „La kukaracza”. A po wspólnych pląsach i tańcach, przyszedł czas na swobodne zabawy: berek, rysowanie kredą, gra w klasy, puszczanie baniek mydlanych, które wznosząc się w górę pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała smaczna niespodzianka – lody. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu paczkę słodkości oraz zabawkę niespodziankę. Z okazji dzisiejszego święta wszystkim dzieciom składam najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości i dalszej ciekawości świata.

Katrzyna Mędza