Konkurs plastyczny ” Za co kocham moją Ojczyznę”

W ramach obchodów Święta Niepodległości, świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pt.” Za co kocham moją Ojczyznę” adresowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych, przybliżenie piękna i bogactwa ziemi ojczystej, ochrona przed zapomnieniem wydarzeń i ludzi oraz promowanie i kształtowanie twórczej postawy dzieci wobec sztuki.

Za pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne i estetyczne, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkie prace, przyznając równorzędne pierwsze miejsce.  Każda praca jest wyjątkowa i zasługuje na uznanie. Mali artyści na kartce papieru wyrazili swoje uczucia, emocje i pokazali to, co ich zdaniem w Polsce jest najpiękniejsze. Jest to wyraz ich patriotyzmu.

Nagrodzeni zostali: Tomasz Paciorek, Paulina Krasuska, Wiktoria Grochowska, Jakub Jastrzębski, Aleksandra Wardak i Maja Ługowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Hanna Jastrzębska

P.S. Nagrody i dyplomy uczniowie otrzymają po powrocie do stacjonarnej nauki w szkole.