Jesienne zmagania szkolnych sportowców.

Jesień w szkole to okres wytężonej pracy dla reprezentantów szkoły, to czas kiedy w jednym tygodniu trzeba rozegrać lub wystartować kilka razy. Dlatego wielką nagrodą jest gdy starty te przynoszą owoce w postaci pucharów, awansów i medali a ewentualna przegrana jest po sportowej zaciętej walce. Do największych sukcesów jesieni zaliczamy awans Dawida Jastrzębskiego z Daćbóg do finałów Mazowieckich Igrzysk w Indywidualnych Biegach Przełajowych i w nadchodzącym 2020r będzie reprezentował nasz powiat na szczeblu wojewódzkim. III miejsce w Halowej Piłce Nożnej chłopców podczas regionalnego turnieju w Suchożebrach, gdzie Bartek Borkowski nastrzelał mnóstwo bramek a Kacper Jastrzębski( bramkarz) dostał statuetkę najlepszego zawodnika turnieju. Na arenie gminnej licznie reprezentowaliśmy szkołę podczas Niepodległościowych Biegów oraz gminnych rozgrywkach sportowych. Walecznym sportowcom, i dziewczętom i chłopcom gratulujemy, podziwiamy i czekamy na dalsze sukcesy.

Tomasz Okniński