„Wiosenne inspiracje na wsi”

Dn. 17.05.2019 r. tłoczno i gwarno było w Gminnym Ośrodku Kultury  w Wiśniewie, a to za sprawą V Przeglądu Grup Przedszkolnych pt, „Wiosenne inspiracje na wsi”. Wzorem lat ubiegłych impreza ta zgromadziła wielu  małych artystów z terenu powiatu siedleckiego, którzy  z wielkim zapałem i zaangażowaniem prezentowali przed licznie zgromadzoną publicznością swe talenty: taneczne, wokalne i aktorskie. Przepiękne stroje, oryginalne układy choreograficzne i wyjątkowa atmosfera zdrowej rywalizacji  to walory, które z pewnością na długo zapadną w pamięci wszystkim uczestnikom. Pośród występujących przedszkolaków nie mogło zabraknąć reprezentacji  oddziału przedszkolnego naszej szkoły, która zaprezentowała się w ,,Wesołym Tańcu” i ,,Tańcu kurczaków”.

Z pewnością długo będziemy wspominać to miłe wydarzenie, zaś wszystkim uczestnikom, tym małym i trochę większym  życzymy wielu ciekawych inspiracji i radości płynącej z  rozwijania zainteresowań i pasji!

A. Bartczak – Krzewicka