Dzień Babci i Dziadka

Najzimniejsza pora roku daje nam najcieplejsze święta –Dzień Babci i Dziadka. Zimny czas, nie zdoła zmniejszyć żarliwej miłości jaką darzą swoich dziadków wnuczęta. Dzieciom z  oddziału przedszkolnego naszej szkoły  mocniej zabiły serduszka 25.01.2019 r. Tego dnia  właśnie przybyli w nasze skromne progi, tak długo wyczekiwani goście. Przed tak liczną i znakomitą publicznością nie wypadało zaprezentować się inaczej-jak tylko najpiękniej! Na wstępie „małe tancerki” zaprezentowały zacnej publiczności humorystyczny taniec ,,Babuszki – Staruszki”. Następnie radosna gromadka wnucząt śpiewała, tańczyła, wywołując tym samym uśmiech i niejednokrotnie wzruszenie na twarzach  swoich kochanych Babć i Dziadków. Przedszkolaki w wielkim przejęciem recytowały wierszyki, przesyłając moc całusów, radośnie reagowały na gromkie brawa tak znamienitej publiczności. Uwieńczeniem części artystycznej w wykonaniu dzieci było wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów. Nie zabrakło też  serdecznych życzeń i powinszowań ze strony pani dyrektor Katarzyny Wielgórskiej, która pogratulowała dzieciom występów, a dziadkom wnuczek i wnuków.

Następnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i niezwykłe chwile, które mamy nadzieję na długo pozostaną w naszej pamięci…

Agnieszka Bartczak – Krzewicka