Spotkanie ze strażakami

Dnia 5 października 2017 roku gościliśmy w szkole strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniewie p.Marcina Ługowskiego i p. Łukasza Wróbla. W trakcie spotkania, w którym uczestniczyły dzieci z  kl. 0 –III szkoły podstawowej, strażacy przybliżyli maluchom tajniki swojej pracy, przekazali informacje dotyczące bezpiecznego zachowania się w czasie pożaru, burzy czy wypadku. Uczniowie dowiedzieli się, w jakich okolicznościach należy wzywać straż pożarną i utrwalili numery alarmowe 998 i 112. Druhowie zaprezentowali również całe wyposażenie wozu strażackiego, a także poszczególne elementy stroju i ekwipunku strażaka.

Składamy serdeczne podziękowania panom strażakom za miłe spotkanie i słodkie upominki, które otrzymali najmłodsi uczniowie naszej szkoły.