Żegnaj szkoło!

,,Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość…”

Stefan Pacek

To hasło przewodnie, które wybrali gimnazjaliści, by po raz ostatni w roli uczniów stanąć przed dyrekcją, nauczycielami szkoły oraz rodzicami i podziękować za 10 lat wspólnego zgłębiania tajników wiedzy. Wyrazili swoją wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż mogli ukończyć gimnazjum.

Po części artystycznej uczniowie otrzymali z rąk Pani Anny Dziedziny – Dyrektora Zespołu Oświatowego w Śmiarach Publicznego Gimnazjum w Śmiarach, świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia z wynikami egzaminu gimnazjalnego. Następnie przemówienie wygłosił Pan Krzysztof Kryszczuk – Wójt Gminy Wiśniew oraz Pani Małgorzata Jastrzębska – Przewodnicząca Rady Rodziców. O swoich wychowankach nie zapomniała także Pani Agnieszka Wiśniewska, która podziękowała zarówno uczniom jak i ich rodzicom za trud, życzliwość oraz otwartość.

Na koniec zabrali głos przedstawiciele klasy II gimnazjum, którzy podziękowali kolegom za wspólnie spędzony czas i przyjaźnie, które z pewnością przetrwają próbę rozłąki. Podarowali oni absolwentom pięknie udekorowany tort.

Trudne są rozstania, ale wszystko ma swój czas. Życzymy tegorocznym absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół i nie zapominali o bagażu doświadczeń wyniesionych  z murów naszej szkoły.

Powodzenia!!!!