Bal gimnazjalny

Poloneza czas zacząć!

Tymi słowami Pani Anna Dziedzina – Dyrektor Zespołu Oświatowego w Śmiarach rozpoczęła ,,Bal Gimnazjalny 2017″, który odbył się w naszej szkole 13 czerwca 2017 r. Choreografia przygotowana przez Panią Katarzynę Wielgórską i perfekcyjne wykonanie uczniów nie tylko poloneza, ale również i walca zachwyciła zgromadzonych nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.

Po części oficjalnej uczniowie bawili się podczas zabawy dyskotekowej. Cieszymy się, że swoją obecnością zaszczycili nas także absolwenci szkoły, którzy mieli okazję powrócić myślami do chwil spędzonych w tej szkole.

Dziękujemy Rodzicom uczniów klasy III gimnazjum, Pani Katarzynie Wielgórskiej oraz Panu Pawłowi Ksionkowi za wszelką pomoc, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany.

Uczniowie klasy III gimnazjum