Festiwal Piosenki Papieskiej

Festiwal Piosenki Papieskiej

„Śpiewamy św.Janowi Pawłowi II”

8 czerwca w ZO w Śmiarach odbył się II Festiwal  Piosenki Papieskiej „Śpiewamy św. Janowi Pawłowi II”. W festiwalu wzięło udział 17 wykonawców z klas: 0” i I-VI  szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Zmagania uczestników oceniało jury pod przewodnictwem p. Małgorzaty Dymeckiej Sorentino, które przyznało nagrodę Grand Prix dla najlepszej wokalistki ze szkoły podstawowej – Pauliny Krasuskiej z kl. 4 oraz z gimnazjum dla Pauliny Izdebskiej z klasy 1.

Ponadto nagrodzono: Emilię Żurawską z kl.”0”, Amelię Krasuską z kl.1, Maję Jastrzębską z kl.1, Aleksandrę Jastrzębską z kl.2, Oliwię Nowak z kl.2, Oliwię Bednarczyk z kl.3, Dominikę Oknińską z kl.4, Michała Jastrzębskiego z kl.4, Wojciecha Krasuskiego z kl.5.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy pomogli uczestnikom w przygotowaniach do konkursu.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do fundatorów nagród dla laureatów festiwalu: pani dyrektor Anny Dziedziny oraz pani Małgorzaty Jastrzębskiej- przewodniczącej Rady Rodziców.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Jastrzębska