Mikołajki w przedszkolu

wpis w: Informacje | 0

6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ – niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca.  Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki grupa młodsza „Mikołaj jedzie samochodem”, a grupa starsza „List do Św. Mikołaja”. Nie zabrakło wspólnych zabaw i szaleństw przy skocznej muzyce. Wszystkie dzieci zostały obdarzone prezentami. Na twarzach przedszkolaków malowała się wielka radość i niesamowite szczęście, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Agnieszka Bartczak-Krzewicka

Katarzyna Mędza