Pomagajmy!

Fundacja „Być Bardziej” pod patronatem MEN i MZ w ramach programu „Dzwonek na obiad” przeprowadza już po raz kolejny akcję „Grosz do Grosza”.  Biorą w niej udział placówki oświatowe. W tym roku nasza szkoła również przystępuje do tej formy pomocy. Dzięki akcji fundacja przekazuje rodzicom uczniów z rodzin bardziej potrzebujących stypendia obiadowe.
Celem programu „Dzwonek na obiad” jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice lub opiekunowie nie są w stanie samodzielnie zapewnić go swoim pociechom. Jeden ciepły posiłek dziennie to absolutne minimum dla prawidłowego rozwoju dziecka: minimum, na które najmłodsi z ubogich rodzin, często nie mogą liczyć w swoich domach.
Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do przyłączenia się do akcji… Uczniowie klas młodszych mają w swoich klasach skarbonki, natomiast każdy kto zechce wesprzeć naszą akcję, to jedna ze skarbonek znajduję się przy głównym wejściu szkoły. Akcja trwa od 1 do 31 marca.
POMAGAJMY!
Elwira Rombel