KONKURS – „ŚNIADANIE DAJE MOC”

8 listopada obchodzona jest ogólnopolska akcja pt. ,,Śniadanie daje moc”. W tym roku z tej okazji został zorganizowany konkurs, w którym udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego. Zadaniem konkursowym było przygotowanie przez dzieci zdrowego śniadania w domu. Konkurs był nie tylko okazją do zdobycia nagród przez zwycięzców, ale głównym jego zadaniem było uświadomienie dzieciom, jak ważnym posiłkiem jest śniadanie. Dzieci dzięki zadaniu konkursowemu wiedzą, jak takie zdrowe śniadanie powinno wyglądać, aby dawało nam energię na cały dzień – w końcu ,,Śniadanie daje moc!” 🙂
Wszystkie pomysły na zdrowe śniadanie były bardzo kreatywne, ciekawe, więc nie było łatwo wybrać zwycięzców. Ostatecznie wyłoniono 3 miejsca::
I MIEJSCE zajęła ALICJA STRUŚ  z młodszej grupy przedszkolnej;
II MIEJSCE zajęła ZOFIA SELWIAK ze starszej grupy przedszkolnej;
III MIEJSCE zajęła ALICJA JASTRZĘBSKA ze starszej grupy przedszkolnej.
Wszyscy uczestnicy konkursu dostali coś na pamiątkę – dyplom oraz drobny upominek. Mamy nadzieję, że zachęci to dzieci do spożywania zdrowego śniadania.Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i promocję zdrowego stylu życia. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie – pamiętajmy!
Martyna Sobiech