Jak przetrwać drugą falę koronawirusa?

Wydarzenia w kraju i na świecie dotykają każdego z nas. To trudny czas nie tylko w szkolnictwie, ale w każdej innej profesji. Chcąc wesprzeć uczniów i ich rodziców podsuwamy parę wskazówek, jak radzić sobie na co dzień w czasie pandemicznych obostrzeń. Materiały tu udostępnione pochodzą ze strony prywatnego Gabinetu Psychoterapii we Wrocławiu, strony bogatej w artykuły z wielu zagadnień i tym samej wartej odwiedzenia.

Ponadto serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją artykułu pt. Jak przetrwać drugą fale koronawirusa (link poniżej)

Pandemia Challenge 2.0 – czyli jak przetrwać drugą falę koronawirusa

Życzymy miłej lektury i pozostajemy do dyspozycji zarówno uczniów jak i rodziców o każdej porze.

Pedagog szkolny                                                                   Psycholog szkolny

M. Nurzyńska                                                                         D. Królik

panigosia.nurz@smiary.edu.pl                                             dorotakrolik@wp.pl