DZIĘKUJEMY! PAMIĘTAMY KAŻDEGO DNIA

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, ogłoszony na cześć Florence Nightingale, prekursorki nowoczesnego pielęgniarstwa i założycielki pierwszej szkoły pielęgniarstwa. To właśnie pielęgniarki, tuż obok lekarzy, ratują nam życie, szczególnie teraz podczas kryzysowej sytuacji na całym świecie.

Wolontariusze naszej szkoły dziękują tym, którzy dbają o życie i zdrowie Polaków w czasie epidemii.
                                                                                                                                                                           DZIĘKUJEMY! PAMIĘTAMY KAŻDEGO DNIA
                                                                                                                                                                                               Elwira Rombel