Dzień Babci i Dziadka.

Ile gwiazd w wieczornym mroku

ponad naszym krajem lśni,

tyle przynieś drogim dziadkom,

jasnych i szczęśliwych dni…

We wtorek 21 stycznia dzieciom z oddziału przedszkolnego mocniej zabiły serduszka. Tego dnia w nasze skromne progi, zawitali długo wyczekiwani goście – dziadkowie naszych milusińskich! Program artystyczny „Kochamy Was” przygotowany przez przedszkolaków nie pozostawił obojętnymi rzeszy przybyłych Babć i Dziadków.

Przed tak liczną i znakomitą publicznością nie wypadało zaprezentować się inaczej-jak tylko najpiękniej! Na wstępie wychowawczyni oddziału przedszkolnego ciepło i serdecznie przywitała wszystkich gości. Następnie mali aktorzy odegrali humorystyczną scenkę autorstwa D. Gellner „Dziadek, stołek i rosołek”. W dalszej części radosna gromadka wnucząt śpiewała, tańczyła, wywołując tym samym uśmiech

i niejednokrotnie wzruszenie na twarzach swoich kochanych Babć i Dziadków. Przedszkolaki w wielkim przejęciem recytowały wierszyki, przesyłając moc całusów, radośnie reagowały na gromkie brawa tak znamienitej publiczności. Uwieńczeniem części artystycznej w wykonaniu dzieci było wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów. Nie zabrakło też serdecznych życzeń i powinszowań ze strony pani dyrektor Katarzyny Wielgórskiej, jak i gratulacji dla wszystkich „małych artystów”.

Następnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i niezwykłe chwile, które z pewnością na długo pozostaną w naszych sercach…..

Podziękowania dla Wszystkich dzięki którym ta uroczystość miała tak wyjątkową oprawę i niezwykły charakter.

Agnieszka Bartczak – Krzewicka