Święto Pluszowego Misia

Dziś w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Misia. Najlepiej bawili się najmłodsi uczniowie klas 0-III. Poznali prawdziwą historię Pluszowego Misia, a także wysłuchali opowiadań misiowych napisanych przez uczennice klasy VI. Oliwia Bednarczyk okazała się najlepszym pisarzem i została nagrodzona nie tylko upominkiem, ale również najwyższą oceną z języka polskiego. Natomiast dzieci miały okazje opowiedzieć historię swoich przytulanek, które przyniosły ze sobą, by wspólnie z nimi świętować ten dzień.
W programie obchodów były także misiowe zabawy oraz konkurs plastyczny. Każda klasa i oddział przedszkolny miały za zadanie techniką kolaż udekorować sylwetę misia. Prace zostały wykonane przepięknie, komisja nagrodziła wszystkich, wyróżniona została klasa I.

Gratulujemy

Elwira Rombel