Dzień Patrona/Dzień Nauczyciela

„Wstańcie, chodźmy!” – to hasło XIX Dnia Papieskiego, który obchodzony był w niedzielę 13 października w całej Polsce. W naszej szkole uroczystości związane z sylwetką patrona Jana Pawła II odbyły się 14 października 2019r. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Krzysztof Kryszczuk – wójt gminy Wiśniew, ks. Jarosław Fałdowski – proboszcz parafii p.w. Św. Rodziny w Śmiarach, rodzice na czele z p. Joanną Trzeciak – przewodniczącą rady rodziców. Zaprezentowane pieśni wprowadziły wszystkich odbiorców w atmosferę zadumy, a recytowane wierze zachęcały do refleksji.

W drugiej części uczniowie I – III przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Wykonane zostały wiersze, piosenki, a także efektowny „taniec kwiatów”. Atmosferę radości dopełnił skecz w wykonaniu ucznia kl.I i uczennicy klasy II oraz piosenka duetu z kl. VII.

Beata Starczewska – Kazimierczuk