Festiwal Piosenki Papieskiej

wpis w: Bez kategorii | 0

20 wykonawców wzięło udział w IV Festiwalu Piosenki Papieskiej „Śpiewamy św. Janowi Pawłowi II”, który odbył się 4 czerwca w naszej szkole.

Młodych artystów oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Małgorzata Dymecka-Sorrentino –przewodnicząca oraz członkowie: p. Małgorzata Jastrzębska (przewodnicząca Rady Rodziców) i p.  Bożena Wyrębek (kierownik referatu oświaty).

Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców postanowiło przyznać 2 Grand Prix Festiwalu: Julii Niedziółce ze Szkoły Podstawowej w Radomyśli oraz Dominice Oknińskiej z klasy VI  naszej szkoły. Ponadto równorzędne nagrody –  statuetki i dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów – otrzymali: Nikola Jastrzębska z SP w Radomyśli, Paulina Krasuska z kl. 1, Izabela Leskowicz z kl. 3, Amelia Krasuska z kl. 3, Oliwia Nowak z kl. 4, Aleksandra Jastrzębska z kl. 4, Oliwia Bednarczyk z kl. 5, Justyna Żurawska z kl.6, Michał Jastrzębski z kl. 6, Paulina Krasuska z kl. 6, która również z rąk p. dyrektor Katarzyny Wielgórskiej otrzymała nagrodę publiczności.

Organizatorzy Festiwalu wraz z p. dyrektor Katarzyną Wielgórską składają serdeczne podziękowania fundatorom nagród oraz p. dyrektorowi GOK – Pawłowi Ksionkowi za nagłośnienie przesłuchań.

Grażyna Jastrzębska