Piknik rodzinny „Grunt, to rodzinka!”

1 czerwca 2019r. z okazji Dnia Dziecka odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Grunt, to rodzinka”.

Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów, dedykowaną rodzicom. Piosenką i tańcem, uczniowie podziękowali opiekunom za miłość i uśmiech, za pogodne dni pełne radości i szczęścia, za wyrozumiałość i pomocną dłoń.

Do podziękowań dołączyły się również dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Mali artyści zaprezentowali przedstawienie pt. „ Wilk i 7 koźlątek” na motywach bajki Braci Grimm, w reżyserii p. Hanny Jastrzębskiej.

W programie festynu znalazły się także animacje – gry i  zabawy, pokaz mega baniek mydlanych, malowanie twarzy oraz konkursy prowadzone przez Samorząd Uczniowski i Wolontariat, których opiekunem są p. Agata Jastrzębska, p. Małgorzata Nurzyńska i p. Elwira Rombel.

Natomiast amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się w biegach przełajowych i rywalizacjach sportowych przygotowanych przez p.Tomasza Oknińskiego.

Dużym zainteresowaniem, cieszył się również pokaz udzielania pierwszej pomocy, w wykonaniu  uczniów klasy 3 gimnazjum pod kierunkiem p. Beaty Zabłockiej oraz stoisko z wodą, serwowaną w różnych smakach przez p. Mariolę Pietrzak – koordynatora realizacji projektu profilaktycznego „Woda jest ok.”

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!