Nasz mały maraton sportowy.

Bardzo sportowa wiosna towarzyszyła naszym szkolnym zawodnikom, którzy  ostatnim okresie odbyli prawdziwy maraton sportowy startując w licznych zawodach i wielokrotnie reprezentując szkołę na powiatowych i gminnych arenach. Wszystkie wymienione niżej starty sprawiały nam ogromną frajdę, pełne były niesamowitej walki i ogromnych emocji zarówno po stronie startujących jak i opiekunów drużyn. Zapraszamy do statystyk i fotogalerii z poszczególnych zawodów.

• Sztafetowe Biegi Przełajowe Żeliszew 2019 – dziewczęta młodsze 6 x 600metrów miejsce 6
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe Żeliszew 2019 – chłopcy młodsi 6 x 800metrów miejsce 10
  • Regionalny Turniej TKKF Sokolik – chłopcy młodsi ( rozgrywki w fazie grupowej)
  • Piłkarska Kadra Czeka – dziewczęta młodsze – awans do finałów powiatowych
  • Piłkarska Kadra Czeka – chłopcy młodsi – ( rozgrywki zakończone w fazie grupowej)
  • Gminny Turniej Piłki Ręcznej ( I, II, II i III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych)
  • Udział reprezentacji szkoły w IVV Sztafecie im Księdza Brzóski

Bardzo serdecznie dziękujemy za sportowa walkę  i czekamy na kolejne sukcesy.

Tomasz Okniński,  nauczyciel wychowania fizycznego