Recytatorskich zmagań ciąg dalszy…

28 maja 2019 r. przedstawiciele oddziału przedszkolnego  naszej szkoły wzięli udział w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim ,,Wiosna w wierszach ukryta” organizowanym przez Szkołę Podstawową  im. Żołnierzy Pierwszego Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Olszycu Szlacheckim. Konkurs ten przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każde przedszkole lub oddział przedszkolny mogło zgłosić  maksymalnie czworo dzieci. Nasza placówka zgłosiła po dwóch reprezentantów w dwóch kategoriach: nagranie CD i występ przed publicznością. Jesteśmy niezmierni dumni, iż nasi reprezentanci uplasowali się na następujących miejscach:

Kategoria- Nagranie CD:

Aleksandra Wardak – I miejsce

Maja Żurawska Wyróżnienie

Kategoria-Występ przed publicznością:

Franciszek Rydzyński – II miejsce

Wiktoria Grochowska – III miejsce

Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowe dyplomy i atrakcyjne narody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Agnieszka Bartczak – Krzwewicka