TRZYMAJ FORMĘ!

„Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią.”

( Denis Waitley)

Nasza szkoła w tym roku kontynuuje realizacje Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”, którego celem jest kształcenie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję aktywnego stylu życia oraz zasad prawidłowego odżywiania. Jest to już XIII edycja. W ramach tego programu zostało podjętych wiele działań, takich jak gazetki szkolne, lekcje tematyczne, promocje zdrowych posiłków a także kostka zachęcająca poprzez zabawę do sportu. Ponadto  zgodnie z założeniami programu, uczniowie klasy VI wykonali projekt, pt. „Trzymaj formę – Jedz zdrowo. Zmień produkty”. Koordynatorem przebiegu tej edycji programu jest Małgorzata Nurzyńska.

Małgorzata Nurzyńska