Sukcesy wokalne naszych uczniów

wpis w: Bez kategorii | 0

14 lutego  był bardzo szczęśliwym dniem dla naszych uczniów reprezentujących szkołę na III Walentynkowym Festiwalu Piosenki Miłosnej w Chodowie. W konkursie wzięło udział ponad 100 wykonawców m.in. z  Siedlec oraz powiatów: siedleckiego, mińskiego, węgrowskiego, łosickiego, sokołowskiego, siemiatyckiego i łukowskiego. Zdaniem komisji, której przewodniczył Tomasz Markiewicz, tegoroczny festiwal stał na bardzo wysokim poziomie.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić:

– II miejscem Amelię Krasuską z kl.III   ( w kategorii klas 1-3)

– II miejsce Paulinę Krasuską z kl.VI (w kategorii klas 4-6)

– wyróżnieniem  zespół w składzie: Paulina Krasuska, Dominika Oknińska, Justyna Żurawska, Michał Jastrzębski- wszyscy z klasy VI

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Jastrzębska