FERIE ZIMOWE tuż tuż…

FERIE ZIMOWE tuż tuż… zaplanuj je z GŁOWĄ już!

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, to czas beztroskiej zabawy. Jednak aby je przeżyć jak najlepiej warto przypomnieć o sposobach aktywnego spędzania czasu wolnego oraz
o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych. Te właśnie dwa aspekty były głównym tematem zajęć profilaktyczno – wychowawczych przeprowadzonych dnia 18. 01. 2019r. w klasach I-III. Uczniowie chętnie wzięli udział w łamigłówkach, rebusach oraz zabawach ruchowych, a efekty ich pracy można podziwiać na szkolnej wystawie, do której powstania przyczyniły się również uczennice klasy IV.

Życzymy zarówno uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły udanego, aktywnego, a przede wszystkim bezwypadkowego odpoczynku podczas ferii zimowy!

M. Nurzyńska

Foto: M. Nurzyńska