Dnia 26. 11. 2018r. w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.Z tej okazji  Samorząd Uczniowski odwiedził dzieci w przedszkolu i klasach I – III. W ten dzień nie zabrakło konkursów, układanek, czytania bajek oraz wspólnego malowania misia. Na koniec wszyscy uczniowie spotkali się na słodkiej niespodziance a ich prace zostały uwiecznione na gazetce szkolne.

Światowy Dzień Pluszowego Misia był również świętowany wśród starszych klas, ponieważ Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował loterię. Los można było kupić za symboliczną złotówkę, a za nim kryły się misie i inne pluszaki. Przyniosły je wszystkie chętne dzieci. Misie mogły być nowe lub używane, takie, które już nie były przytulane. Zebrane pieniążki będą przeznaczone na cele charytatywne. Akcja ta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu jednej przerwy misie rozeszły się jak świeże bułeczki. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji, a włączyła się cała społeczność szkolna.

„POMAGAJĄC INNYM, POMAGASZ SOBIE”

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu