Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

Dnia 02. 10. 2018 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Wiśniew. Uprawnionych do głosowania było 35 uczniów. Głosowały 33 osoby wybierając swoich przedstawicieli spośród 7 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Monika Jastrzębska – kl. VIII, Krystian Leśkowicz – kl. III gimnazjum, Joanna Wielgórska – kl. VII czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała zliczenia głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Nurzyńska. Zgodnie z Regulaminem Wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy wybrana zostały 3 osoby o największej liczbie głosów. Zostały nimi Bartosz Chromiński – kl. III gimnazjum  (13 głosów), Tomasz Okniński – kl. VIII (7 głosów) i Paulina Izdebska – kl. III gimnazjum (4 głosy).

Radnym  Młodzieżowej Rady Gminy Wiśniew serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Małgorzata Nurzyńska