Dzień Chłopca

wpis w: Bez kategorii | 0

Dnia  01. 10. 2018 r. świętowaliśmy „ Dzień Chłopaka”. W ramach atrakcji odbyły się konkursy i zabawy dla najmłodszych oraz wybory Mistera Szkoły i dyskoteka dla starszych uczniów. W ten dzień każdy chłopak dostał słodki upominek. Organizatorem wszystkich atrakcji był Samorząd Uczniowski, który wykazał się ogromną kreatywnością i bardzo  dobrą zdolnością współpracy. Wśród atrakcji dla dzieci kl. I- III i przedszkola nie zabrakło tańców w rytm kaczuszek czy piosenki” chococlate”. Z kolei szkolna młodzież brała udział  w castingu na najprzystojniejszego chłopaka w szkole. Tytuł ten nie był łatwy do zdobycia, gdyż w drodze eliminacji trzeba było odpowiedzieć na wiele pytań, wybrać i dopasować ubiór dla konkretnych modelek, oraz wykonać profesjonalny makijaż. Ocena należała do jury w skład którego wchodziły: p. Agata Jastrzębska, p. Małgorzata Nurzyńska i p. Mariola Pietrzak. Ostateczny wybór należał do uczniów szkoły. Misterem Szkoły 2018 został PAWEŁ ŻURAWSKI z kl. III gimnazjum – GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY!!!

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu medalu oraz słodkiego upominku Misterowi odbyła się dyskoteka dla kl. IV- VIII i III gimnazjum. Opiekę nad bawiącą się młodzieżą sprawowała p. Agata Jastrzębska, p. Małgorzata Nurzyńska oraz p. Barbara Oknińska.

Mimo tylu atrakcji szkoła nie zapomniała o promowaniu zdrowego stylu życia i w ramach tego programu w klasie II odbyły się pod czujnym okiem p. Izabeli Krasuskiej – Kowalik warsztaty kulinarne.

Małgorzata Nurzyńska