Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

wpis w: Bez kategorii | 0

3 września 2018 roku ponownie w murach naszej szkoły usłyszeliśmy dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny 2018/2019. Po wakacyjnych wędrówkach przyszła pora na czas zmagań z tajnikami wiedzy, poszerzania własnych horyzontów i przyjacielskich spotkań w szkolnej społeczności.

W naszej szkole wakacje były czasem trudnych zmian i decyzji. I tak oto podczas uroczystej akademii Pan Wójt Gminy Wiśniew Krzysztof Kryszczuk poinformował zebranych, że Pani Anna Dziedzina – dotychczasowy Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Śmiarach – złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Śmiarach z dniem 1 września 2018 roku objęła Pani Katarzyna Wielgórska. Pan Wójt, nauczyciele, uczniowie  i rodzice podziękowali Pani Annie Dziedzinie za trud włożony w kształtowanie młodych ludzi i rozwój placówki, zaś  Pani Katarzynie Wielgórskiej wszyscy zebrani życzyli wytrwałości i siły w podejmowaniu nowych działań, zmierzających do podnoszenia efektywności kształcenia w naszej placówce.

Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim pracy w życzliwej i przyjaznej atmosferze!!!:)

ZESPÓŁ REDAKCYJNY