Żegnaj Szkoło!

„Przyszłość to coś, co staje się w nas dziś” – taka maksyma towarzyszyła naszym uczniom klasy III przez okres nauki w gimnazjum. Kiedy wreszcie dobrnęliśmy do końca, było się z czego cieszyć. Bardzo dobre oceny na świadectwach, u większości wzorowe zachowanie, a przede wszystkim świetne wyniki z egzaminu.

Wdzięczni wszystkim, których spotkali na swojej drodze, a jednocześnie z głową pełną marzeń rozpoczną nowe życie. Wspólnie  przeżyte lekcje, ważne wydarzenia, a czasami długie i trudne rozmowy były po to, aby przygotować się do wejścia w dorosłość. Dziś mogę z radością powiedzieć, że dotrzymaliście słowa mówiąc: „Postaramy się, aby była z nas pani dumna”.

Zapewniliście również, że gdziekolwiek będziecie, zawsze w waszych sercach zachowacie wspomnienia z gimnazjum – chwile radości i szczęścia oraz tych, dzięki którym zrozumieliście, że wszystko jest możliwe.

Życzę Wam przede wszystkim wiary we własne siły podczas pokonywania trudnych i ciężkich chwil, abyście uparcie dążyli do realizacji swoich marzeń i pamiętali o tym, że bycie uczciwym zawsze się opłaca.

Wychowawczyni:

Maria Oknińska