Święto Rodziny

wpis w: Bez kategorii | 0

17 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Śmiarach odbył się koncert zatytułowany „ Niech Was strzegą dobre anioły”, dedykowany rodzicom z okazji ich świąt.

To właśnie rodzice, towarzysząc pociechom od pierwszych chwil życia stają się dla nich najlepszymi przyjaciółmi, a jak powiedział Antoine de Saint-Exupéry „Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.”

Wierszem i piosenką, uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego podziękowali opiekunom za miłość i uśmiech, za pogodne dni pełne radości i szczęścia, za wyrozumiałość i pomocną dłoń, za wychowanie i serce, bo dzięki nim wiedzą, co znaczy wierzyć, kochać i szanować.

Scenariusz koncertu opracowała p. Izabela Krasuska – Kowalik, a w realizacji wspierały ją panie: Hanna Jastrzębska, Agnieszka Wiśniewska, Agnieszka Bartczak – Krzewicka i Małgorzata Goławska.

Po części artystycznej, Rada Rodziców zaprosiła wszystkich zebranych na słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy.