Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Oczywiście najlepszym prezentem dla dzieci z okazji Dzień Dziecka jest dobra zabawa! Panie z oddziału przedszkolnego wiedzą o tym doskonale, stąd też 30 maja przygotowały swoim podopiecznym dzień pełen atrakcji.

Tego dnia dzieci uczestniczyły (według swoich upodobań) w różnorodnej aktywności ruchowej z wykorzystaniem: piłek kangurek, kół hula- hop, chusty animacyjnej, skakanek i piłek różnego rodzaju. Nie mogło zabraknąć również dobrej zabawy przy utworach polskiej muzyki rozrywkowej, puszczania baniek mydlanych, czy wylegiwania się w cieniu drzew.   Ten wyjątkowo beztroski dzień osłodził naszym najmłodszym obfity poczęstunek przygotowany przez rodziców. Przedszkolaki świetnie się bawiły….

Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!

Agnieszka Bartczak – Krzewicka