Wyprawa przedszkolaków

21 maja 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na klasową wycieczkę do Parku Przygody w Siedlcach.  ,,Strefa zabaw” tego miejsca nie pozostawiała żadnego przedszkolaka obojętnym i wszyscy uczestnicy ochoczo oddali się  różnorodnej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Niektóre dzieci dzielnie pokonywały podwieszane tory przeszkód, inne próbowały swych sił na ściance wspinaczkowej, a jeszcze inne ,,zniknęły w czeluściach” ogromnego dmuchanego zamku. Niebywałym powodzeniem wśród przedszkolaków cieszyła się trampolina i domek z kuleczkowym basenem wypełnionym po brzegi. Energii do dalszych zmagań naszym milusińskim dostarczyła z pewnością kiełbaska z grilla. Niektórym dzieciom żal było odjeżdżać, była to niesamowita wyprawa.

Agnieszka Bartczak – Krzewicka