Dzień Zdrowia

„Zdrowo i radośnie witamy w naszej szkole wiosnę:” pod takim hasłem członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Katarzyny Wielgórskiej przy współpracy p.Marioli Pietrzak i p. Katarzyny Boczek, postanowili zachęcić społeczność szkolną do aktywnego powitania wiosny.

Rozpoczęliśmy od zorganizowania sklepiku szkolnego, w którym można było kupić zdrowe przekąski min. marchewkowe babeczki, ciasto buraczane. Klasy 0- III wykonały piękne plakaty o tematyce związanej z higieną jamy ustnej.

o godz.10.00 społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej. Przedstawiciele klas wzięli udział w turnieju „Kocham Cię zdrowie”. Konkurencje były różnorodne: guiz dotyczący zdrowego odżywiania, kalambury, wykonanie „zdrowej kanapki”, tor przeszkód, karaoke.

Był to bardzo przyjemny i wesoły dzień.

Katarzyna Wielgórska