Dzień Chłopaka

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Ponieważ w tym roku przypadł ten wyjątkowy dzień w sobotę, świętowaliśmy go w naszej szkole 2 dni później, czyli w poniedziałek (2 października). Z tej okazji uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III bawili się podczas szkolnej dyskoteki, brali udział w konkursach i zabawach tanecznych. Odbył się również uroczysty apel, na którym dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego złożyły wszystkim chłopcom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły im przygotowane przez siebie upominki. Z okazji Dnia Chłopaka zostały także ogłoszone wybory na Mistera Szkoły 2017. W wyniku szkolnych eliminacji do ścisłego finału, który odbył się podczas apelu, zakwalifikowało się trzech kandydatów: Mateusz Radzikowski kl. VI, Tomasz Okniński kl. VII, Michał Jastrzębski kl. III gim. Chłopcy odpowiadali na pytania przygotowane przez żeńską część szkoły, następnie komisja składająca się z samych dziewczyn ogłosiła werdykt:

Misterem Szkoły 2017 zostaje Mateusz Radzikowski.

Na zakończenie apelu głos zabrała Pani Dyrektor Anna Dziedzina, która złożyła chłopcom serdeczne życzenia.

Oczywiście, jak przystało na Szkołę Promującą Zdrowie, nie zabrakło również zdrowego akcentu. Uczniowie klasy I przygotowali pyszne, owocowe szaszłyki, a uczniowie kl.IV pełną witamin sałatkę.