Przegląd Pieśni Patriotycznych

Przepiękne pieśni i piosenki żołnierskie wybrzmiały podczas I Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Radomyśli ,, Śpiewam Ci Polsko”, który odbył się w niedzielę 13 listopada 2016 r. Wśród wielu zaproszonych zespołów i wokalistów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły. Paulina Krasuska  z klasy IV zaśpiewała piosenkę pt. ,,Jedenasty listopada”, zaś Michał Jastrzębski z klasy II gimnazjum wykonał utwór z repertuaru Jerzego Pietrzaka pt. ,,Żeby Polska była Polską”. Z wielką radością przyjęliśmy wyniki zmagań konkursowych, bo w kategorii ,,SZKOŁY” Paulinka Krasuska zajęła I miejsce.

Gratulujemy wszystkim, którzy zechcieli przypomnieć tak licznie zebranym słuchaczom, piękno polskiej pieśni patriotycznej, a naszym reprezentantom życzmy jeszcze wielu sukcesów wokalnych.

Agnieszka Wiśniewska